Życzenia imieninowe

Złożenie rymowanych życzeń to doskonała okazja, aby w szczególny sposób zostać zapamiętanym przez znajomych, kolegów z pracy, czy też firmowych klientów. Rymowane, piękne życzenia imieninowe, które prezentujemy tutaj naszym czytelnikom, zachwycą każdego, kto je przeczyta. Jeśli chcesz wysłać najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe, świetnie trafiłeś. Znajdź naszej stronie najlepsze teksty i podziel się nimi z rodziną i przyjaciółmi!

Życzenia Imieninowe – imieniny to bardzo popularne święto w Polsce, obchodzone każdego dnia, bo codziennie ktoś ma przecież imieniny 🙂

Życzenia imieninowe

Każdego roku o tej samej porze
Każdy Tobie życzy co tylko może.
Ja korzystając z tej możliwości,
Życzę Ci szczęścia, dużo radości,
To, czego pragniesz, by się spełniło,
A to, co kochasz, ażeby Twoim było!

 

Odwagi i sił, aby porywać się na cele i zmiany,
które pozornie wydają się trudne,
a później wprost wymarzone,
realizacji zamiarów i nowych marzeń
i kolejnych natchnień
– niczym fal, które pchają statek do przodu.

Żyj tak ażeby każdy kolejny dzień
był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak,
by potem wspominać ja z radością.
Czerp energię ze słońca,
kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
Szukaj w sobie siły,
entuzjazmu i namiętności.
Żyj najpiękniej jak umiesz.
Po swojemu. Spełniaj się.

Życzenia na imieniny

Dużo szczęścia i przyjemności, które niechaj za każdym razem gości w dobrym sercu, jasnej duszy i niech wszystkie żale głuszy.

Z okazji imienin życzę Tobie, ażeby udało Ci się wszystko, co zaplanowałeś, żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu i pogoda ducha na co dzień.

W dniu Twoich imienin w każdej chwili uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy…

Życzę Tobie fantastycznych dni,
pięknych chwil, cudownych pragnień, gwiazd w Twoich rękach

Imieniny życzenia

Dziś masz swoje imieniny, więc miej dużo dziarskiej miny. Wiele miłości, a mało złości i w domu zawsze pełno fajnych gości. Dzisiaj się wszyscy cieszymy, bo Twoje imieniny obchodzimy. Dziś prezenty wręczymy i u Twojego boku zatańczymy.

W dniu Twych imienin kwiatki się śmieją, słońce nawet mocniej grzeje. Nawet największy smutas w ten dzień się śmieje.

Zabawy do rana ze skrzynką szampana, tańców egzotycznych i kochanek licznych, marzeń spełnienia i do zobaczenia.

Dziś Twojego święta pora, Już od rana wielki ruch, Stań przed lustrem, wciągnij brzuch! Jeśli nie chcesz się stresować, Musisz ostro zabalować!

Imieninowe życzenia

Pomarańcze i banany niech Ci tańczą dzionek cały.
Niech wesoło ćwierka ptaszek,
goście niech naniosą flaszek.
Hipopotam zejdzie z drzewa,
niechaj Doda Ci zaśpiewa.
Uśmiech towarzyszy wiernie
– moc uścisków masz ode mnie!

Życzę Tobie powodzenia,
apetytu do jedzenia,
forsy dużo,
dzieci kupę,
fajną pracę i chałupę!

100 lat,
100 uśmiechów,
100 wielbicieli,
samych niedzieli,
przyjaźni wielkiej,
radości wszelkiej
życzę Ci dzisiaj 100 razy ja!

Mądre życzenia imieninowe

Mało zmartwień i agresji,
żadnych stresów i depresji,
dużo śmiechu i radości,
wiele szczęścia i miłości.

Śmieszne życzenia imieninowe przede wszystkim przeznaczone są dla osób z dużym poczuciem humoru. Przeważnie dla ludzi młodych, starszym osobom tego typu życzenia mogą nie przypaść do gustu, dlatego przed ich wysłaniem należy przemyśleć czy aby na pewno danej osobie się one spodobają, czy jej czasami nie urażą. Śmieszne życzenia imieninowe to doskonała dawka humoru w formie tekstowej.

Proste życzenia imieninowe

Wymyślanie życzeń to dla ciebie prawdziwa trudność, z którą nie umiesz sobie poradzić? Ciągle zastanawiasz się co, powiedzieć? Życzenia imieninowe to jedna z licznych zagadek, z którymi często musimy się zmierzyć, u nas znajdziesz rozwiązanie wszystkich swoich problemów, a solenizant na pewno będzie mile zaskoczony i wzruszony.

Drogi szefie, tak się zdarza, że wśród kartek kalendarza,
dzień przychodzi jakich mało, i tak się też dzisiaj stało.
Kiedy szef ma imieniny, latem czy też w środku zimy,
czas to niemal jak wakacje, kto tak powie – ten ma rację.
Więc życzenia przesyłamy, te najlepsze jakie mamy,
su lat w zdrowiu i sukcesie żyj, nasz Szefie i Prezesie!

Piękne życzenia imieninowe

Wieść się niesie dziś po świecie, że czas składać Ci życzenia,
w dniu imienin więc życzymy: szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce wciąż przyświeca, a w kieszeniach nie brak kasy,
niechaj życie miło płynie dzisiaj i po wszystkie czasy.
Niech życzenia się ziszczają, bo je dzisiaj wysyłają…:

Składanie życzeń z różnych okazji jest rzeczą bardzo mocno praktykowaną przez dzisiejsze społeczeństwo. Praktycznie z każdej okazji ludzie składają sobie życzenia, mniej lub bardziej adekwatnie do obchodzonych uroczystości. Zjawisko to jest (można by powiedzieć) długowieczne, bowiem od wieków mówione są serdeczności, mające na celu umilenie danego dnia.

Życzenia istotnym elementem uroczystości

Istnieje wiele możliwych podejść do tematu uroczystości. Jednym z mogłoby być zlekceważenie w jakimś stopniu danego święta, pomijając złożenie życzeń. Takie zachowanie jednak praktycznie od razu sprawi, iż osoba pomijająca tą czynność spotka się z pewnego rodzaju odrzuceniem. Przyjęło się, że nawet wysłanie sms życzenia może poprawić relację danych osób – pokaże się tym, że solenizant nie jest zapomniany. Złożenie życzeń, jak widać, jest więc ważnym elementem, jeśli chodzi o uroczystości obchodzone przez konkretne osoby. Nie tylko jednak osobiste święta brane są tutaj pod uwagę.

Imieniny magicznym czasem

Poruszając się w tym temacie, warto skupić się na bardzo ważnym (biorąc pod uwagę podejście społeczeństwa) elemencie, jakim jest obchodzenie świąt. Zbieranie się całymi rodzinami, organizowanie uczt oraz cieszenie się ważnymi wydarzeniami, które miały miejsce wiele wieków wcześniej sprawia, iż powstały specjalne życzenia okazjonalne. Składa się je pomiędzy sobą, w grupach. Sprawia to, że atmosfera staje się specjalna i magiczna, a najlepsze życzenia ofiarowane sobie nawzajem polepszają dodatkowo stosunki między członkami rodziny. Często nawet potrafią pogodzić skłóconych ze sobą ludzi.
Składanie życzeń nie tylko osobistą praktyką

 

Wybierasz się na imieniny i zastanawiasz się jakie życzenia złożyć jubilatowi? A może szukasz oryginalnych życzeń na święta? Jeżeli tak to znaczy, że musisz odwiedzić naszą stronę.
Nasza strona to miejsce, w którym znajdziesz wiele życzeń, zarówno śmiesznych, dowcipnych jak i poważnych. Życzenia posortowane są według kategorii i okazji, dzięki czemu szukanie na stronie odpowiednich życzeń na konkretne okazję jest maksymalnie uproszczone. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony już dziś i gwarantujemy, że Twoje życzenia zostaną długo zapamiętane!