Poważne życzenia świąteczne

Nasza strona to największa baza oryginalnych życzeń na każdą okazję. Polecamy przede wszystkim nasze kreatywne życzenia urodzinowe, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych użytkowników. Na naszej stronie znajdą Państwo najśmieszniejsze życzenia urodzinowe dzięki którym zrobisz miłą przyjemność swoim znajomym.

Poważne życzenia świąteczne

 

Obfitej wigilijnej wieczerzy, rodzinnej atmosfery, świąt pogodnych i radosnych, dużo szczęścia przynoszących, prezentów tylko trafionych a na pasterce głośnego śpiewania i przede wszystkim z przyjścia Jezusa szczerego radowania życzy…

Odrobiny ciepła i ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju życzy…

Boże Narodzenie to czas zadumy i oczekiwania.

Poważne życzenia bożonarodzeniowe

Z okazji tego magicznego okresu świątecznego pragniemy życzyć Wam, moi mili samych radosnych i pięknych chwil w Waszym życiu. Oby Wasze codzienne życie przepełniała radość, a na Waszych buziach, by nie znikał uśmiech.

Tego i jeszcze więcej życzymy Wam, moi mili z całego serca.

Z okazji zbliżających się magicznych Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Tobie spełnienia najskrytszych marzeń, nawet tych wydawałoby się nieosiągalnych, radosnych rodzinnych spotkań w gronie najbliższych oraz niezapomnianych chwil w nadchodzącym Nowym Roku 2022. Wesołych Świąt i Dosiego Roku!

Życzenia świąteczne poważne

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, rychłego spełnienia każdego marzenia, ciepła, wiary i życzliwości życzę Ci łącząc wyrazy miłości.

Boże Narodzenie to czas, by przesłać Ci najserdeczniejsze życzenia miłości, spokoju i radosnych chwil spędzonych w gronie rodziny.

Samych dobrych myśli na święta i nowy rok, wiary w dobro i przekonania, że jeśli tego zechcemy, to święta zmienią nas na lepsze…

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia
składam najserdeczniejszy życzenia, zdrowia, szczęścia,
wielu prezentów pod choinką oraz spełnienia marzeń w nowym nadchodzącym roku.

Pięknym i staropolskim zwyczajem, kiedy w noc wigilijną pierwsza gwiazdka dopiero co wstaje, a Stary Rok na Nowy zaś cyfrę zmienia, każdy każdemu śle najlepsze życzenia.
Przy tej wspaniałej sposobności i my życzymy Wam w to Boże Narodzenie niesamowitej radości, miłości każdego dnia, spokoju ducha i wszystkiego co najlepsze!

Nowy Rok to okres zmian – wielu radości, ale też podejmowania istotnych decyzji, niech ten czas będzie dla Ciebie owocny. Szczęśliwego Nowego Roku życzy …

Niech ten Nowy Rok będzie dla Ciebie i Twoich bliskich czasem wspólnie spędzonych, niezapomnianych chwil, okresem podejmowania ważnych i dobrych decyzji.

Życzenia bożonarodzeniowe poważne

 

Z okazji nachodzących świąt Bożego Narodzenia
życzę radosnych chwil spędzonych w rodzinnej atmosferze,
świąt bez zmartwień, za to pełnych radości.
oraz wielu sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
Zarząd oraz pracownicy Tutaj wpisujemy nazwę firmy składają najlepsze życzenia
pomyślności i szczęścia oraz wiele radości …

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!!! A w Święta niech się snuje kolęda
i gałązki świerkowe niech Ci pachną na zdrowie!!!
Wszystkiego Dobrego!

Boże narodzenie zbliża się wielkimi krokami więc, życzę Ci ciepła dostarczanego przez domowe ognisko, smakołyków na stole wigilijnym, wesołego kolędowania i wspólnej pasterki. Jednocześnie też pragnę życzyć Ci udanego przyszłego roku, oby był jeszcze bardziej owocny niż obecny i przyniósł Ci wiele dobrego.

W tę magiczną bożonarodzeniową noc składam Ci najserdeczniejsze życzenia spełnienia wszystkich marzeń oraz realizacji najskrytszych pragnień. Niech te wyjątkowe Święta spędzone w rodzinnej atmosferze napełnią Cię spokojem oraz siłami na przyszłe dni. Wszystkiego najlepszego z okazji Bożego Narodzenia!

W wyjątkowym czasie Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu samych pogodnych dni. Niech Boża Dziecina pobłogosławi nam wszystkim i niechaj ten świąteczny czas upływa nam w rodzinnej atmosferze. Składamy najserdeczniejsze życzenia, wielu sukcesów w życiu zawodowym oraz powodów do uśmiechu w życiu prywatnym.

Oficjalne życzenia świąteczne

 

Dużo radości na Boże Narodzenie
i wszelakiej Pomyślności w Nowym Roku
życzy

Samych optymistycznych myśli na święta i nowy rok, wiary w dobro i przekonania, że jeśli tego zechcemy, to święta Bożego Narodzenia zmienią nas na lepsze…

Gdy pierwsza gwiazda na niebie niebawem zabłyśnie Twe najskrytsze życzenia spełnią się Wszystkie!

Nadchodzi Boże Narodzenie więc życzę Tobie szczęścia, pomyślności, dużo zdrowia, bogatego Mikołaja i aby ten świąteczny czas spędzić w gronie kochającej rodziny przy wspólnym stole śpiewając kolędy, a na nowy rok pogody ducha, dużo radości z życia i miłości, spełnienia wszystkich marzeń, a także wielu sukcesów.

W tym dniu jak Boże Narodzenie pragnę życzyć Ci dużo zdrowia i miłości, pięknego prezentu pod choinką oraz tego by spędzić ten czas w miłym rodzinnym gronie, by nie zabrakło kolęd i szczerych rozmów, dwunastu potraw na wigilijnym stole oraz pięknej dużej choinki, która wspólnie została ozdobiona na ten piękny czas.

Oficjalne życzenia bożonarodzeniowe

 

W nadchodzące Boże Narodzenie pragnę Ci życzyć wszelkiej pomyślności, mam nadzieję że obecny rok był dla Ciebie owocny i uczcisz go przy kolacji w rodzinnym gronie, czując wyśmienity zapach choinki i głośno śpiewając kolędy. Jednocześnie chcę życzyć Tobie szczęśliwego Nowego roku, oby przyniósł jeszcze większe efekty.

Gdzieś w Laponii spadł już śnieg, więc Mikołaj sanie sięga, Lecz też dziecię rodzi się, o tym także trzeba pamiętać, Bo największy prezent na Boże Narodzenie, to odkupienie naszych win Więc dzisiejsza kolacja będzie ku jego czci, Pierwsza gwiazdka świeci jasno, więc do stołu usiąść czas Powspominać jak królowie i pasterze, w stajence złożyli swój dar.

Życzenia świąteczne oficjalne

 

Pierwszy śnieg już spadł, więc w kominku napalić czas, No i spotkać się z rodziną, na kolacje wigilijną, Czas weselić się czym prędzej, przy stajence i kolędzie, Jedząc karpia dziś świętować, bo rodzi dziecko które świat chcę nam ratować, To Boże Narodzenie, musimy mu pomóc ile mamy sił, Więc te dwanaście potraw jest ku jego czci!

Śniegu zaspy, magii moc, blask tej gwiazdki to jest to, Pyszne uszka, smaczny karp, po tym poznasz super smak, Już mikołaj wraz z Rudolfem, prezenty zaczął dzieciom rozwozić A te dzieci kolędują pod stajenką, hej ho hej ho hej ho, I w Boże Narodzenie rodzi się, zwykły człowiek, który świat zmienić chce, Uda mu się bez wątpienia! A w Nowym Roku powodzenia!

Przyszło Boże Narodzenie niech czas rodzinny urozmaica promienisty uśmiech, a pierwsza gwiazdka świeci jasno, niech kolacja smakuje niebiańsko, a kolędy zabrzmią głośno przy zapachu choinki. Nowy Rok niech przyniesie nieziemsko owocne plony, pełen szczęścia i radości. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.